Кукла со хаверборд

700.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Подгответе се забава оваа кукла на хаверборд.
• Дава пријатна мелодија со која ги забавува вашите деца.
• Хавербордот од страните има LED светла во различни бои.
• Производот користи 3 батерии.
• Димензии на производот: 28x17x9 cm.
• Димензии на пакување: 31x20x10 cm.

Шифра: 32015