Кукла со шише

500.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Децата ќе се заљубат во оваа кукла која плаче и вели мама и тато.
• Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето, содржи осигурувач.
• Димензии на производот: 23,5x14x6,5 cm.
• Димензии на пакувањето: 24×16,5×12,5 cm.

Шифра: 31786