Кукла

1,650.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Преубава и уникатна кукла која ќе биде најдобар пријател на вашето малечко.
• Авантурата може да започне со оваа кукла.
• Куклата ги отвара и затвара очите.
• Има плава коса со меко влакно,фустанче бело со розеви срциња,тексес јакничка како и розеви кондурчиња.
• Вратот,рамената и колковите се вртат така што може да се позиционира на многу различни начини.
• Производот е наменет за деца 3+ години.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на производот: 46×17 cm.
• Димензии на пакувањето: 51x23x12 cm.

Шифра: 31990