Кујна во ташна на тркала

500.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Прекрасна кујна со која можете да се впуштите во готвењето со вашите најмили.
• Овозможува задржување на вниманието на вашето дете,подобрување на способноста за координација на мозокот и рацете.
• Сетот содржи рингла,тавчиња,чешма,овошје и зеленчук, прибор за јадење.
• Две примени може да се носи и да се вози.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на производот: 25x18x9 см.

Шифра: 31998