Кујна

1,750.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Прекрасна кујна со која можете да се впуштите во готвењето со вашите најмили.
• Составена е од две рингли кои при вклучување светат и испуштаат звук на варење, вриење, на пржење и чешма.
• Мијалник со чешма која пушта вода.
• Рерна која прави звук како нешто да се готви.
• Сетот содржи различни кујнски прибори: чаши, прибор за јадење, садови за готвење и др.
• Поризводот користи батерии кои не се влучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 72x54x33 cm.
• Димензии на пакувањето: 70x47x12 cm.

Шифра: 32022