Ланец за моторна пила Iskra FC-B-050-76DL

1,049.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079 и 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава до врата:
– за сите градови и села

Description

Карактеристики:

• Должина на меч: 50 cm (20″)
• Чекор на ланец:  8,255 mm (.325″)
• Дебелина на забец: 1,3 mm (.050″)
• Број на запци: 76