Лустер со вентилатор кој се собира 30w V-7929

11,440.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

Телефон 079 276 565
Viber 079 276 565
Регистрирајте се online на нашата страна
Chat на нашата страна
Во inbox
Испорака 24-72 часа по нарачка
Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Декоративен тавански лустер/вентилатор
Функција за пуштање и собирање на перките од вентилаторот
Моќен мотор 35W
Димензии 153 x 15 mm
Тежина 2,3 kg
Ротации во минута 220 ± 10RPM
5 брзини
Можност за промена на светлосна боја 3000K, 4000K, 6400K
Далечинска контрола

Гаранција: 1 година