Sale!

Магичен мултифункционален сад со 5 ножа за рендање + нож за лупење

499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Мултифункционален сад кој треба да го има секое домаќинство. Едноставен за употреба, лесен за одржување.
Во сетот се вклучени сад за ренданње и промивање на овошјето и зеленчукот, нож за лупење на овошје и зеленчук и 5 ножа за рендање. Садот може да се користи и за чување на овошје и зеленчук.

Садот и ножевите може да се мијат рачно или во машина за садови.

Направете ја надобрата салата со задоволство !

https://www.youtube.com/watch?v=nlWz-hSdPWw