Магична ламба со Bluetooth звучник

899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 2-4 дена по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Магична ламба во облик на вонземјански брод. Одлична за раниот детски развој како и за беспрекорна забава со децата.
Боите се менуваат и трепкаат во ритамот на музиката. Се поврзува преку bluetooth со телефон и може да се пушта музика. Исто така може да се стави и USB стик на кој има снимено песни и со далечинскиот управувач да се менуваат песните или да се контролира силината на звукот.

Работи на 220-240V.
Во пакетот со ламбата доаѓа и далечински управувач.