Sale!

Магнетен појас против болки во грбот, рамениците и рбетот и за правилно држење на телото

590.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Category:

Description

Појасот ги повлекува рамениците наназад, и вратот се поставува во правилна положба, а воедно и ‘рбетот.
Појасот е со црна боја и со уникатен дизајн.
Појасот помага да се елиминира болката што се појавува поради несоодветно држење.
Пријатен е за носење, ги релаксира мускулите, ја намалува вкочанетоста. Може да се носи под гардеробата и едноставно се прилагодува.

Величини: S, M, L, XL, XXL, XXXL