Sale!

Масажер за врат и рамена

870.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Шиатцу масажерот е производ кој направи револуција во полето на рачната масажа.

 • Масажерот пружа целосно чувство и ефект на шиатцу масажа
 • Загревање при масирање
 • Ја подобрува циркулацијата
 • Ја опушта мускулатурата на целото тело
 • Ефективен е при мигрена и други силни главоболки
 • Го подобрува квалитетот на спиењето
 • Ефикасно го отстранува целулитот
 • Идеален е за домашна употреба
 • Работа на 220V
 • Дополнителен адаптер и за автомобил 12V