Маса за шминкање

1,600.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Идеална маса за шминкање која ќе ги освои малите принцези.
• Практична маса за шминкање која лесно се склопува.
• Сетот содржи фен,накит и други додатоци за убавина.
• При вклучување фенот дува и вибрира.
• Производот користи батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 73x43x27 см.
• Димензии на пакувањето: 50x44x11 см.

Шифра: 30387