Масичка за лаптоп и таблет Avicii

570.00 ден

Description

Елегантна и практична масичка за лаптоп или таблет изработена од квалитетна 14 mm 1ва класа иверица.
Ергономски заоблени рабови, обложени со ПВЦ трака 1ва класа со која се спречуваат лесни оштетувања.
Заоблени ногарки обложени со нелизгачки материјал, кои се склопуваат и го прават овој производ лесен за транспорт.
Може да се користи и за пишување, цртање, читање книга или за ручек во кревет
Масичката може да се користи додека седите, додека лежите, додека работите на под, на кревет, односно секаде.
Има џеб за поставување на таблет
Држач за чаша, филџан, шише со пијалок
Не зафаќа простор кога е во собрана позиција
Достапна во црна, кафеава и крем боја
Димензии: 60 x 39 x 27 cm

Additional information

Боја:

црна, крем, кафеава