Маска против загаден воздух

250.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Погодна против смог, полен, прашина, издувни гасови, како и против PM2.5 честички.
Димензии: 27 х 14cm, погодна и за мажи и жени.
Се мие рачно и само со вода за да се продолжи животниот век на маската.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маска против загаден воздух”

Your email address will not be published. Required fields are marked *