Sale!

Машина за садови DM1808 SE SILVER

11,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за Скопје 140 ден. за достава до адреса, за останатите населени места и градови 500 ден.

Out of stock

Description

 • Машина за миење садови за на маса
 • Сребрена
 • LCD Дисплеј
 • 8 сетови
 • 8 програми
 • Корпи со 2 нивоа
 • Тајмер за одложено миење
 • Бучавост 49dB
 • А+ енергетска класа
 • Димензии: 595x500x550 mm

Гаранција: 5 години.

Бренд: Malven Spain by Midea
Модел: DM1808 SE SILVER

72277