Sale!

Машина за садови ST DWF60WM3

12,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за Скопје 140 ден. за достава до адреса, за останатите населени места и градови 500 ден.

Out of stock

Description

 • Самостоечка машина за миење садови
 • Бела боја
 • 60 цм
 • 12 комплети
 • 6 програми (Интензивна, Нормална, Еко, Брза, 90мин и програма за стакло)
 • Половично полнење
 • Електронска контрола
 • Тајмер
 • Заклучување од деца
 • Горна кошница која може да се сетира дополнително
 • Горна и долна прскалка
 • А+ енергетска класа
 • Бучавост 55dB(A)
 • Самочистечки филтер
 • Аnti flow
 • Омкенувач за вода
 • Димензии 60x60x84,5 cm

Гаранција: 5 годинi.

Бренд: Superior Technology
Модел: