Sale!

Машинка за бричење ST MS-1363P 4D

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Безжична машинка за бричење со три глави
 4D GyroFlex систем на бричење кој се приспособува на контурите на лицето
 црна/златна боја
 ЛЦД дисплеј за статус на батерија
 водоотпорна
 три глави за бричење со двослојни сечила од нерѓосувачки челик
 за мокро и суво бричење
 може да се употребува и жичано со кабел
 дизајн кој се приспособува на вашето лице
 заклучување на уредот при патување
 база за полнење
 четка за чистење
 литиумска батерија на полнење
 континуирана работа од 60 минути

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST MS-1363P 4D

31919