Машинка за потстрижување на домашни миленици Iskra QR-PET2506

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното.
Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето.
Сечивата се од хигиенски не’рѓосувачки челик, кој не ја иритираат кожата, и го отсекува влакното со претцизност и острина.
Има 4 додатни чешли со различна големина, наменети за секој тип на крзно со различна должина.
Доаѓа во куфер од полу-тврда пластика во кој се складира, и повеќе додатоци.

Моќност и напон – 12W , 220-240 V ~ 50 Hz
Лесна и тивка
4 Додатни чешли
Додатоци – ножици, самочистечка четка, чешел за порамнување, турпија за нокти
Додатоци за оддржување: пластичен куфер, масло за сечива, четка за чистење сечива, заштитник на сечива
Достапно во сина, зелена и портокалова боја

2 година гаранција