Мелница за месо со додаток за цедење домати Iskra THMGD500A

5,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

Телефон 079 276 565

Viber 079 276 565

Регистрирајте се online на нашата страна

Chat на нашата страна

Во inbox

Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:

– при достава

Достава:

– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Iskra, ја зачувува традицијата, и со оваа електрична месо мелница со додатоци, овозможува лесно да подготвите смеса за вкусни плескавици, домашни колбаси, пире од домати, мелени пиперки, и многу повеќе!
Класичниот дизајн, додатните алатки, јачината, и хигиенското складирање, ја прават оваа месо мелница потреба во секој дом.

– Моќност: 1200W (max)
– Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
– Цедење за домати
– 3 алатки за месо мелница
– Наставки за изработка на кобасици
– Електронска контрола
– Нож од нерѓосувачки челик
– Повратна функција
– Стапката на проток: 1,6 kg / min

2 години гаранција