Sale!

Метална закачалка Доминик – црна

Original price was: 1,390.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Description

•Димензија: 104×137х48cm
•Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.