Sale!

Метална закачалка Wellness

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,199.00 ден.

Description

Декоративна закачалка за бања, која со својот модерен изглед и практичност ќе додаде доза елеганција во вашиот дом. Изработена од квалитетен метален профил, електростатски бојадисана, отпорна на гребење и ‘рѓосување.

Димензии
Ширина: 50 cm
Длабочина: 21 cm
Висина на преден дел: 70 cm
Висина на заден дел: 89 cm