Sale!

Метереолошка станица за домот со проектор

550.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Дигитален часовник на екран
 • Проектор за приказ на часовник
 • Приказ на календар
 • Аларм
 • Приказ на температура
 • Приказ на влажност

You may also like…