Мече што игра

350.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Музичка играчка на батерии. Кога ке се вклучи мечето почнува да игра,се движи лево-десно и свети на рацете и на ушите и има различни музики.
• Производот користи 3×1,5 V AA батерии.
• Димензии на производот : 13x20x8 cm.
• Димензии на пакувањето : 12x20x10,5 cm.

 

Шифра: 30912