Sale!

Микрокомпјутерски контролиран појас за слабеење

799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Без оглед на возраста, без оглед на која генерација припаѓаме, едно е сигурно – сакаме да бидиме здрави и витални со слабо и елегантно тело. Факторите кои влијаат на нашиот животен стил, како што се недостатокот на физичка активност, стресот, тензијата, алкохолот како и пушењето предизвикуваат разни болести.

Со цел да бидете слаби, витални и елегантни, развиен е микрокомпјутерски контролиран појас кој гарантира сигурно намалување на телесната тежина.

Појасот по кој лудуваат многу од светските топ модели од сега е достапен и кај нас. Дизајниран од врвен инжинер за да обезбеди најголем степен на удобност, користејќи силни перманентни магнети помага во зголемување на тонусот на мусклуите и намалување на телесната тежина.
Помога за подобрување на варењето на храната и има широк спектар на интензитет за да одговари на вашите преференции и барања. Контактните точки ја подобруваат циркулацијата на крвта, го намалуваат заморот на мускулите и го намалуваат производството на млечни киселини.