Микрофон

300.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Микрофон за караоке забава на малите музички ѕвезди.
• Се слуша звукот на детето што пее.
• Копче за аплауз.
• Копче за песни.
• Копче за песни.
• Копче за музика.
• Никрофонот има 3 различни песни и 6 различни музики.
• Производот користи 3×1.5 V AAА кои не се вклучени во пакувањето.

Шифра: 27444