Микрофон

550.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Забавата може да почне,нека сите уживаат во пеењето на вашето детенце кое ќе се почустува како вистинска sвезда со овој микрофон.
• Приклучок за MP3 плеер,копче за on/off,прилагодување на волуменот, приклучок за микрофонот.
• Висината на сталакот на микрофонот се прилагодува според висината на вашето дете 60-110 cm.
• Производот користи 3×1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на кутијата: 36x21x6 cm.
• Димензии на производот: 110 cm.

Шифра: 29157