Мини блендер пасатор Iskra HB-01S

1,549.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење.
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др

· 2 брзини
· Нож од нерѓосувачки челик
· Ергономски дизајн
· Димензии (mm): 400 x 103 x 103
· Нето тежина: 0,65 kg
· Бруто тежина: 0,86 kg
· Jaчина 200 вати
INOX
2 година гаранција