Sale!

Мини електричен шпорет KF 5360

4,400.00 ден 3,890.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Моќност на фурна: Горен греач 650 + Долен греач  650 W = 1300 W
 • Моќност на рингли  : 1000W – 1000W
 • 32 Литри внатрешен волумен
 • Термостат
 • Рефлектирачка внатрешност на фурна
 • Две емајлирани тепсии & Кромирана решетка
 • 4- нивоа на висина во внатрешност на фурната

Гаранција: 1 година.

Made in Turkey