Мини портабл безжична прaвосмукалка ST MVC-74V2000UA

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• бела боја
• 7.4V батерија на полнење 2000mAh
• 80W моќност
• за 4ч полнење може да се користи 20 минути
• повеќе од 2200PA капацитет на вакумирање
• 0.3л капацитет на резервоар
• 3м должина на адаптер
• ХЕПА Филтер
• 2 различни додатоци за чистење

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST MVC-74V2000UA

71879