Мини UV-C уред за дезинфекција од вируси и бактерии

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Мини UV-C уред е преносен рачен уред со вградена UV-C светилка за да убие 99,99% од бактерии и вируси. Компактниот дизајн го прави погоден за употреба каде и да одите. Едноставно вклучете ја и елиминирајте ги бактериите од било кои предмети или површини.

* ефикасно убива 99.99% од патогените на површини во рок од 15 секунди.
* може да се насочи на било која површина – без разлика дали е вашиот телефон, клучеви, паричник или часовник. Поставете го уредот 5-7cm над површината која сакате да ја дезинфицирате и лебдете 20 секунди за да биде ефикасен.
* Преносен и едноставен за употреба
* Батериите не се вклучени (батерии AAA x4)