Sale!

Мобилен телефон Blackview A20 Black/Gold Dual SIM 5.5″

4,899.00 ден 3,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Dual SIM
 • 5.5″ IPS 480×960,
 • 3G: 2100/900 MHz
 • Chipset: Mediatek MT6580A
 • CPU: Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A7
 • Internal Memory: 8GB up to 64GB
 • RAM: 1GB
 • Primary Camera: 5 Megapixel With LED Flash
 • Seconday Camera: 2 Megapixel
 • A-GPS
 • GPS
 • Bluetooth 4.0
 • Sensors: /Accelerometer/ Proximity Sensor/ Light
 • OS: Android 8.0
 • Battery: Removable Lithium-Ion 3000 mAh

Гаранција: 1 година.

Бренд:  Blackview
Модел: A20 Black/Gold