Sale!

Моќен блендер 500W

1,586.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Моќен блендер со бела боја и моќност од 500W,

Стаклен сад со капацитет од 1.5л, 4 брзини + пулс функција, заштита од прегревање, сечила од нерѓосувачки челик, 1.5м должина на кабел.

Гаранција: 1  година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST TB-K510WG