Sale!

Моќен џогер 3 во 1 со продолжена рачка

399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Џогерот Clean Reach 3 in 1 има добро обликувана рачка која се издолжува за да се прифатат и најнедостапните места на подот и таванот.
Погоден е како за чистење така и за полирање на плочки, стакла, огледала, прозори, ламинати, паркети, таркети и други мазни површини. Едната страна од сунгерот е мека за едноставно полирање

Спецификација:

  • Mетална рачка која се издолжува на 3 нивоа: 40cm – 57cm како и максимална должина 85cm
  • Сет од 3 сунгери

You may also like…