Sale!

Моќна резервна батерија за мобилен телефон 12000 mAh

390.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Моќна резервна батерија за мобилниот телефон или таблетот од 12000 mAh.
Никогаш повеќе нема да ви се потроши батеријата.
Мала и лесно пренослива.

Input: DC 5V / 2.0A
Output: DC 5.1V / 2.1A
Capacity: 3.6V / 12000mAh(37.44Wh)