Музички автобус 3Д

300.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Музичка играчка со светлосни ефекти наменета за помали дечиња. Ги забавува со движење и поттикнува радост кај дечињата.
• Играчката има сензор за близина кога ќе допре во нешто се врти и продолжува да се движи.
• Различните бои на автобусот му овозможуваат на детето во распознавање на истите.
• Движењето и музиката на автобусот помагаат во развивање на чувството за ориентација кај дечињата.
• Производот користи 3×1.5 V AA кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот : 15x12x10 cm.
• Димензии на пакувањето: 16x12x12 cm.
Шифра: 31123