Музичко пијано

700.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Нека вашето најмило се почуствува како вистински познат музичар.
• 24 клавиши.
• Кога ќе притиснете на смајлито испушта звук на тапан.
• При притискање на копчињата испушта различни мелодии.
• 4 режими на тонови.
• Копче за on/off.
• Производот користи 3×1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 39x19x8 cm.
• Димензии на производот: 49x35x8 cm.

Шифра: 31994