Мултифункционален готвач Iskra HM-10

3,990.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Iskra HM-10 повеќенаменски готвач

 • Моќност: 1000-1200W
 • напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • капацитет: 6L
 • тајмер
 • внатрешноста e од нелеплив материјал
 • Рачка изработена од бакелит
 • Заштеда на енергија
 • Заштита од прегревање
 • Димензии на пакувањето (v mm): 305 (D) x 305 (W) x 368 (V)
 • Нето тежина: 4,25 кг
 • Бруто тежина: 5,25 кг
 • 24 месеци гаранција