Sale!

Надворешена меморија HDD 2.5″ 1TB Maxtor

3,080.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

HDD 2.5″ 1TB Maxtor M3 PORTABLE BLACK, HX-M101TCB/GM

Гаранција: 1 година.

Бренд: Maxtor
Модел: HX-M500TCB/GM

44299