Парен генератор Philips GC9324/20

15,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• Боја Сина
• OptimalTemp
• 2400W
• мах. 6.5 bar притисок
• ударна пареа 440г/мин
• регулирачка пареа 120г/мин
• OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници)
• T-ionicGlide плоча
• 2.5л резервоар за вода
• должина на кабел 1.8м

Гаранција: 2 години.

Бренд: Philips
Модел: GC9324/20

72184

Погледнете како ниту балон не може да испука при допир со генераторот, а одлично ги пегла сите типови на материјали.