Патка со тапанче

500.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Музичка играчка со забавна музика која прави лајт шоу ќе го задржи вниманието на вашето бебе.Звукот на тапанот му помага на бебето да препознае звук и насока.Свежите бои на играчката му помагаат за распознавање и учење на боите.Со безжичниот далечински управувач може да ротира за 360 степени и да се движи.
• Производот користи 3×1,5 V AA батерии во играчката и 2 во далечинското.
• Димензии на производот : 15x21x12 cm.
• Димензии на пакувањето : 15,5x23x14 cm.
Шифра: 30984