Пегла на пареа Gorenje SIH 1800 BT

1,590.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Пегла на Пареа
• Сино-Бела боја
• јачина:1800 W
• Индикатор на работа: Индикатор за работа
• Интензивно испуштање на пареа: 17 g/min
• Испуштање на пареа одеднаш: 40 g/min
• Волумен на резервоарот за вода: 0
•2 Литри
• Долевање на вода во текот на пеглањето
• Систем против собирање на воден каменец
• Можност за суво пеглање
• Вртење на приклучниот кабел: 360 °
• Функција прскање

Гаранција: 2 години.

Бренд: Gorenje
Модел: SIH 1800 BT

68064