Пегла на пареа Rowenta DA1510F2

2,580.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Боја Бело-сива
• 1000W
• Патна пегла
• 0-10г/мин- пареа
• 40г/Макс-пареа
•Ударна пареа 45г/мин
• воден канистер 280 мл
• Спреј
• степен за пресушени алишта
• 3D микро инокс плоча
• Работа на 110V- 220V
• должина на кабел 2м.

Гаранција: 2 години.

Бренд: Rowenta
Модел: DA1510F2

64561