Sale!

Пегла ST SI-2700CG UltraSteam

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Category:

Description

 • Зелено црна боја
 • Керамичка површина
 • 2700W моќност
 • 30гр постојана пареа
 • 115гр ударна пареа
 • Систем против капење
 • Систем против бигор
 • Самочистење
 • Спреј функција
 • Вертикална пареа
 • Регулационен термостат
 • Заштита од прегревање
 • Гумирана мека рачка
 • 360 степени ротирачки штитник за кабел
 • 360мл транспарентен резервоар
 • 2м должина на кабел

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST SI-2700CG UltraSteam

34936