Перница со мемори пена

650.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Се будите од долг сон, а сепак се чувствувате уморни и поспани?
Се будите со вкочанет врат?
Со сигурност потребна ви е нова перница за добар сон, при што станувањето ќе ви биде многу поубаво.

Оваа перница со мемори пена се прилагодува на вратот и главата, давајќи целосна поддршка и удобност. Овозможува правилно прилагодување на ‘рбетот при спиењето овозможувајќи мускулите на вашиот врат и грб да се релаксираат.

Предности:

  • Прилагодлива за сите позиции на спиење, грб, странично или на стомак
  • Помалку болките во грбот, вратот и рамениците
  • Помага при несоници
  • Го намалува ‘рчењето

Изработена е со висока технологија. Пената од која е направена перницата е осетлива на температурата на телото при што реагира на секое тело различно со што овозможува соодветна потпора. Дизајнирана е да се прилагоди со обликотот после секое движење.

 

You may also like…