Пиштол за прскање

499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Пиштолот за распрскување е додаток кој треба секој да го има во домот.
Водата ја распрскува на осум начини. На пиштолот има контејнер кој може да се наполни со средство за чистење при што и тоа се распрскува.
Едноставен е за употреба, многу лесно се поставува на секое црево.
Можетете да го перите автомобилот, теписите, терасата или дворот. Можете да ги наводнувате и цвеќињата и зеленилото во дворот.