Пијано со столче

2,350.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Сетот се состои од пијано со столче,микрофон.
• Наменет за караоке забава и свирење истовремено.
• Џекче за МР3,USB полнење.
• 37 клавиши,4 видови на различни звуци за да може детето да ги имитира свирејќи.
• 4 различни видови на рок стил.
• 8 различни видови на музички тонови.
• Адаптер за полнење.
• Симулација на животински звуци.
• Производот користи 3×1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на кутијата: 47x49x11 cm.
• Димензии на производот: 48x51x20 cm.

Шифра: 31993