Sale!

Пластеник GH-007

Original price was: 2,650.00 ден.Current price is: 2,399.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Димензии: 1800 x 1420 x 820mm (ДxШxВ)

Материјал:

  • метални цевки Ø16 mm со PP спојка,
  • PE-LD мрежа, платно

Пакување: кутија

Димензии на кутијата (во mm): 740 (Д) x 220 (Ш) x 150 (В)

Нето тежина: 3,6 kg

Бруто тежина: 4,4 kg