Sale!

Пластеник GH-010

2,580.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Димензии: 2000 x 770 x 1690mm (ДxШxВ)

Материјал:

  • метални цевки Ø16 mm со PP спојка,
  • PE-LD мрежа, платно

Пакување: кутија

Димензии на кутијата (во mm): 910 (Д) x 260 (Ш) x 130 (В)

Нето тежина: 4,4 kg

Бруто тежина: 5,1 kg