Плинска скара Iskra GR-810

2,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Моќност: 2.55kW
 • Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm
 • Отстранливa емајлиранa плотна со рачки
 • Пренослива и лесна
 • Регулатор на притисокот за плин
 • За надворешна употреба
 • Поврзување за гас: 8 mm
 • притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37
 • Димензии на пакување (во мм): 459 (H) x 463 (Ш) x 141 (Д)
 • Тежина: 6,11 кг

Гаранција – 2 години