Sale!

Плинско решо со 3 горилници

1,399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 500 ден. за достава до врата
– за Скопје 140 ден. до врата

Description

 • 3 Горилници на плин
 • Емајлиран
 • Емајлирани горилници
 • Посебни плински прекидачи
 • Можност за употреба со Природен гас